Històric

19/05/2018 21:30 19/05/2018 21:30

Homes Llúdriga
Entrades exhaurides!
BeGood

Més informació i entrades
18/05/2018 21:30 18/05/2018 21:30

F**K The Ultimate Post Trap Party II
BeGood

Més informació i entrades
17/05/2018 21:00 17/05/2018 21:00

Aina + Vistalegre + Les Cruet
Entrades exhaurides!
BeGood

Més informació i entrades
16/05/2018 21:00 16/05/2018 21:00

Aina + Vistalegre
Entrades exhaurides!
BeGood

Més informació i entrades
14/05/2018 16:04 14/05/2018 16:04

Més informació i entrades
12/05/2018 21:30 12/05/2018 21:30

Bala + Gyoza
BeGood

Més informació i entrades
09/05/2018 20:30 09/05/2018 20:30

Bitchin’ Bajas
Fabra i Coats

Més informació i entrades
05/05/2018 21:30 05/05/2018 21:30

Bigott (dissabte)
BeGood

Més informació i entrades
04/05/2018 21:30 04/05/2018 21:30

Bigott (divendres)
BeGood

Més informació i entrades
04/05/2018 20:30 04/05/2018 20:30

Els Nens Eutròfics

Més informació i entrades
03/05/2018 21:30 03/05/2018 21:30

Bigott
BeGood

Més informació i entrades
29/04/2018 20:00 29/04/2018 20:00

Christian Death + The Red Ashes
BeGood

Més informació i entrades
28/04/2018 21:30 28/04/2018 21:30

Último Gobierno + Warwound + X-Closs
BeGood

Més informació i entrades
27/04/2018 21:30 27/04/2018 21:30

Viven + Mardemarmo
BeGood

Més informació i entrades
21/04/2018 21:30 21/04/2018 21:30

Biznaga + Moaning
BeGood

Més informació i entrades
21/04/2018 17:00 21/04/2018 17:00

Inauguració de La Pionera, amb Joan Colomo & La Radiofórmula, vàlius i Marga Mbandé

Més informació i entrades
20/04/2018 21:30 20/04/2018 21:30

Mendra + Ultramort

Més informació i entrades
14/04/2018 21:30 14/04/2018 21:30

Ominira
BeGood

Més informació i entrades
13/04/2018 21:30 13/04/2018 21:30

Tiger Menja Zebra + Puput
BeGood

Més informació i entrades
12/04/2018 20:30 12/04/2018 20:30

Eleanor Friedberger
Fabra i Coats

Més informació i entrades
07/04/2018 20:00 07/04/2018 20:00

Back in the Days 5 Aniversario
BeGood

Més informació i entrades
06/04/2018 21:30 06/04/2018 21:30

Ósserp + Cannibal Ferox + Cruz + Sota Terra
BeGood

Més informació i entrades
24/03/2018 21:30 24/03/2018 21:30

Apartamentos Acapulco + Olympic Flame
BeGood

Més informació i entrades
17/03/2018 21:30 17/03/2018 21:30

Nadja + Thisquietarmy + Malke
BeGood

Més informació i entrades
16/03/2018 21:30 16/03/2018 21:30

HumoBCN#:
Fee Reega + STA + Balcanes
BeGood

Més informació i entrades
15/03/2018 21:30 15/03/2018 21:30

Redemptus + Cruelist + Angoixa
BeGood

Més informació i entrades
13/03/2018 20:30 13/03/2018 20:30

Mdou Moctar
Fabra i Coats

Més informació i entrades
10/03/2018 21:30 10/03/2018 21:30

Elphomega
BeGood

Més informació i entrades
09/03/2018 21:30 09/03/2018 21:30

Sierra + Me and the bees + Kiwis
BeGood

Més informació i entrades
09/03/2018 20:30 09/03/2018 20:30

Canciones de Amor y Muerte, un homenatge a John Fahey per
Isasa & El Problema
Fabra i Coats

Més informació i entrades
03/03/2018 21:30 03/03/2018 21:30

Xavier Calvet + Ask The Dust
BeGood

Més informació i entrades
02/03/2018 21:30 02/03/2018 21:30

VLMV + Astralia
BeGood

Més informació i entrades
24/02/2018 22:00 24/02/2018 22:00

Nightcrawler
BeGood

Més informació i entrades
23/02/2018 20:00 23/02/2018 20:00

Viva Belgrado + Lang + L’Hereu Escampa + DobleCapa
Fabra i Coats

Més informació i entrades
17/02/2018 21:00 17/02/2018 21:00

Festa Luup Records Entrades exhaurides!
BeGood

Més informació i entrades
10/02/2018 21:30 10/02/2018 21:30

Liviana Mauretti + Murdoc
BeGood

Més informació i entrades
09/02/2018 21:30 09/02/2018 21:30

Damon & Naomi + Thalia Zedek
BeGood

Més informació i entrades
03/02/2018 21:30 03/02/2018 21:30

The Rebels + Gyoza + Medusa Box + Nothink Dj’s
BeGood

Més informació i entrades
02/02/2018 21:30 02/02/2018 21:30

Her Little Donkey + Lost Tapes
BeGood

Més informació i entrades
02/02/2018 20:30 02/02/2018 20:30

Renaldo & Clara
Fabra i Coats

Més informació i entrades
27/01/2018 21:30 27/01/2018 21:30

The Surfing Magazines + Rombo + Trinitat Nova
BeGood

Més informació i entrades
26/01/2018 21:30 26/01/2018 21:30

Olsen Twinz + Salina + Mendra
BeGood

Més informació i entrades
12/01/2018 21:30 12/01/2018 21:30

Estruç + espígol + vàlius + Amexxx dj’s
BeGood

Més informació i entrades
05/01/2018 21:30 05/01/2018 21:30

La Nit dels Tres Reis:
Aliment + Hakan + Zephyr Lake
BeGood

Més informació i entrades
01/01/2018 01:00 01/01/2018 01:00

Festa de Cap d’Any: Ultra-Local Records Dj + Dj Manager + Dj 1996
BeGood

Més informació i entrades
29/12/2017 21:30 29/12/2017 21:30

Nudozurdo
BeGood

Més informació i entrades
25/12/2017 21:30 25/12/2017 21:30

vàlius, Karaoke de Nadal
BeGood

Més informació i entrades
23/12/2017 21:30 23/12/2017 21:30

Festa Santa Spinna d’hivern:
Les Sueques + Rombo + Santa Spinna DJs
BeGood

Més informació i entrades
22/12/2017 21:30 22/12/2017 21:30

La Orquesta del Caballo Ganador
BeGood

Més informació i entrades
19/12/2017 20:30 19/12/2017 20:30

Mishima Entrades exhaurides!
Fabra i Coats

Més informació i entrades
17/12/2017 12:00 17/12/2017 12:00

Concert Vermut:
Joan Garriga & Madjid Fahem
Fabra i Coats

Més informació i entrades
16/12/2017 21:30 16/12/2017 21:30

The Zephyr Bones + Baywaves
BeGood

Més informació i entrades
15/12/2017 22:30 15/12/2017 22:30

Roller Disco Combo + Bobby Watson
BeGood

Més informació i entrades
12/12/2017 20:30 12/12/2017 20:30

Thor & Friends
Fabra i Coats

Més informació i entrades
09/12/2017 21:30 09/12/2017 21:30

Cuchillo de Fuego + Aliment
BeGood

Més informació i entrades
08/12/2017 21:30 08/12/2017 21:30

Inditexts + Pradera del Futuro
BeGood

Més informació i entrades
07/12/2017 20:30 07/12/2017 20:30

III Aniversari Amic Amiant:
Opatov + Bruises + VETVIOLET
BeGood

Més informació i entrades
02/12/2017 21:30 02/12/2017 21:30

Nonologic / 7è Festival d’arts no lògiques
BeGood

Més informació i entrades
01/12/2017 21:00 01/12/2017 21:00

Curtcircuit:
Steven Munar + The Lazy Lies
BeGood

Més informació i entrades
30/11/2017 20:30 30/11/2017 20:30

Seward + Luis Macias & Adriana Vila
Fabra i Coats

Més informació i entrades
25/11/2017 21:30 25/11/2017 21:30

Navajoparty!
BeGood

Més informació i entrades
24/11/2017 21:30 24/11/2017 21:30

Ainara Legardon + Seward

Més informació i entrades
23/11/2017 21:00 23/11/2017 21:00

Exsonvaldes + Helena Miquel
BeGood

Més informació i entrades
22/11/2017 20:30 22/11/2017 20:30

Sun Kil Moon
Fabra i Coats

Més informació i entrades
18/11/2017 20:30 18/11/2017 20:30

L’Hereu Escampa+ Saïm + Llacuna + Ultimate Frisbee
BeGood

Més informació i entrades
17/11/2017 21:30 17/11/2017 21:30

Shopping + Fledermaus
BeGood

Més informació i entrades
17/11/2017 21:00 17/11/2017 21:00

Exquirla
L’Auditori

Més informació i entrades
15/11/2017 20:30 15/11/2017 20:30

Lidia Damunt
Fabra i Coats

Més informació i entrades
11/11/2017 21:30 11/11/2017 21:30

Audiolepsia + Atsuko Chiba
BeGood

Més informació i entrades
10/11/2017 21:30 10/11/2017 21:30

Chuck Prophet & The Mission Express
BeGood

Més informació i entrades
09/11/2017 21:30 09/11/2017 21:30

Fred Perry Subculture llega a Barcelona con
Beach Beach
BeGood

Més informació i entrades
04/11/2017 21:30 04/11/2017 21:30

Futuro Terror + diola
BeGood

Més informació i entrades
03/11/2017 21:30 03/11/2017 21:30

Museless + Cor Blanc
BeGood

Més informació i entrades
02/11/2017 20:30 02/11/2017 20:30

Soledad Vélez
Fabra i Coats

Més informació i entrades
27/10/2017 21:30 27/10/2017 21:30

Desert + Mweslee + DJ2D2
BeGood

Més informació i entrades
21/10/2017 21:30 21/10/2017 21:30

MNHM + VASA
BeGood

Més informació i entrades
17/10/2017 20:30 17/10/2017 20:30

Will Johnson
Fabra i Coats

Més informació i entrades
15/10/2017 20:00 15/10/2017 20:00

Today Is The Day + Fashion Week
BeGood

Més informació i entrades
14/10/2017 21:30 14/10/2017 21:30

Anímic + Nuu
BeGood

Més informació i entrades
13/10/2017 21:30 13/10/2017 21:30

vàlius + Jorra i Gomorra
Espai Jove La Fontana

Més informació i entrades
13/10/2017 21:00 13/10/2017 21:00

Appraise + Golem + Päura + Get Lost + OTE
BeGood

Més informació i entrades
13/10/2017 20:00 13/10/2017 20:00

Lætitia Sadier Source Ensemble
Experimentem amb l’Art

Més informació i entrades
12/10/2017 21:00 12/10/2017 21:00

Refree
Heliogàbal

Més informació i entrades
12/10/2017 20:30 12/10/2017 20:30

Horse Lords
BeGood

Més informació i entrades
08/10/2017 13:00 08/10/2017 13:00

La Orquesta del Caballo Ganador
Fabra i Coats

Més informació i entrades
07/10/2017 21:30 07/10/2017 21:30

Sheriff + Aldrin y Collins
BeGood

Més informació i entrades
06/10/2017 21:30 06/10/2017 21:30

BeGood 1/25 : Nueva Vulcano + Polseguera
BeGood

Més informació i entrades
04/10/2017 20:30 04/10/2017 20:30

CONCERT AJORNAT: Joan Garriga & Madjid Fahem
Fabra i Coats

Més informació i entrades
02/10/2017 20:30 02/10/2017 20:30

Melt Banana
BeGood

Més informació i entrades
30/09/2017 23:30 30/09/2017 23:30

Roger Puig + Murdoc
BeGood

Més informació i entrades
29/09/2017 21:30 29/09/2017 21:30

F*CK The Ultimate Post Trap Party
BeGood

Més informació i entrades
28/09/2017 20:30 28/09/2017 20:30

Sant Miquel
Fabra i Coats

Més informació i entrades
20/09/2017 20:00 20/09/2017 20:00

Doble Capa + Ànteros
BeGood

Més informació i entrades
18/09/2017 20:30 18/09/2017 20:30

Molly Burch
Fabra i Coats

Més informació i entrades
16/09/2017 20:30 16/09/2017 20:30

JAY + Univers + Heather + Olsen Twinz
BeGood

Més informació i entrades
15/09/2017 22:00 15/09/2017 22:00

Nonimage
BeGood

Més informació i entrades
14/09/2017 20:30 14/09/2017 20:30

Pol Fuentes
Fabra i Coats

Més informació i entrades
09/09/2017 22:00 09/09/2017 22:00

Modular Night
BeGood

Més informació i entrades
07/09/2017 20:30 07/09/2017 20:30

PAVVLA
Fabra i Coats

Més informació i entrades
29/07/2017 21:30 29/07/2017 21:30

Mokulua + Tòpics

Més informació i entrades