Històric

08/10/2017 13:00 08/10/2017 13:00

La Orquesta del Caballo Ganador
Fabra i Coats

Entrades
07/10/2017 21:30 07/10/2017 21:30

Sheriff + Aldrin y Collins
BeGood

Entrades
06/10/2017 21:30 06/10/2017 21:30

BeGood 1/25 : Nueva Vulcano + Polseguera
BeGood

Entrades
04/10/2017 20:30 04/10/2017 20:30

CONCERT AJORNAT: Joan Garriga & Madjid Fahem
Fabra i Coats

Entrades
02/10/2017 20:30 02/10/2017 20:30

Melt Banana
BeGood

Entrades
30/09/2017 23:30 30/09/2017 23:30

Roger Puig + Murdoc
BeGood

Entrades
29/09/2017 21:30 29/09/2017 21:30

F*CK The Ultimate Post Trap Party
BeGood

Entrades
28/09/2017 20:30 28/09/2017 20:30

Sant Miquel
Fabra i Coats

Entrades
20/09/2017 20:00 20/09/2017 20:00

Doble Capa + Ànteros
BeGood

Entrades
18/09/2017 20:30 18/09/2017 20:30

Molly Burch
Fabra i Coats

Entrades
16/09/2017 20:30 16/09/2017 20:30

JAY + Univers + Heather + Olsen Twinz
BeGood

Entrades
15/09/2017 22:00 15/09/2017 22:00

Nonimage
BeGood

Entrades
14/09/2017 20:30 14/09/2017 20:30

Pol Fuentes
Fabra i Coats

Entrades
09/09/2017 22:00 09/09/2017 22:00

Modular Night
BeGood

Entrades
07/09/2017 20:30 07/09/2017 20:30

PAVVLA
Fabra i Coats

Entrades
29/07/2017 21:30 29/07/2017 21:30

Mokulua + Tòpics

Entrades
21/07/2017 21:30 21/07/2017 21:30

Da Souza + Dofí Malalt
Sala BeGood

Entrades
14/07/2017 21:30 14/07/2017 21:30

Les Aus + Inaudibles + Vymaanika
Sala BeGood

Entrades
12/07/2017 21:00 12/07/2017 21:00

Las Kellies
Sala BeGood

Entrades
08/07/2017 21:30 08/07/2017 21:30

Arrotzak + Mendra
Sala BeGood

Entrades
29/06/2017 19:30 29/06/2017 19:30

BLOW UP
Laura Llaneli, Eduard Escoffet, Enrique Doza

Entrades
23/06/2017 23:45 23/06/2017 23:45

Los Ganglios

Entrades
16/06/2017 21:30 16/06/2017 21:30

Ós bru + Retirada!

Entrades
13/06/2017 20:00 13/06/2017 20:00

We Lost The Sea + Meniscus

Entrades
10/06/2017 21:30 10/06/2017 21:30

Wind Atlas + Hagal

Entrades
09/06/2017 21:30 09/06/2017 21:30

Encono + Big Ok

Entrades
29/05/2017 20:30 29/05/2017 20:30

Rattle + Marina Herlop

Entrades
26/05/2017 21:00 26/05/2017 21:00

Astralia + Labirinto

Entrades
22/05/2017 20:30 22/05/2017 20:30

Las Robertas + The Zephyr Bones

Entrades
20/05/2017 21:30 20/05/2017 21:30

Puput + 4hiverns

Entrades
19/05/2017 21:00 19/05/2017 21:00

Heather + Anarquia Vertical + Futura + DJs

Entrades
13/05/2017 21:30 13/05/2017 21:30

Cloenda gira ‘Greta’
Inspira + Bar Vinil DJs

Entrades
12/05/2017 21:30 12/05/2017 21:30

Cró! + Gambardella

Entrades
06/05/2017 21:30 06/05/2017 21:30

Carles Carolina + Invisible Harvey

Entrades
01/05/2017 20:30 01/05/2017 20:30

Tamikrest

Entrades
28/04/2017 23:45 28/04/2017 23:45

Presentació AMFest 2017
Thermic Boogie + AMFiest DJs

Entrades
28/04/2017 21:30 28/04/2017 21:30

Our Next Movement + Mardemarmo

Entrades
22/04/2017 20:00 22/04/2017 20:00

Festa Santa Spinna
Les Sueques + Les Cruet + Marina Herlop + DJs

Entrades
21/04/2017 21:30 21/04/2017 21:30

La Sentina + El Pèsol Feréstec

Entrades
08/04/2017 22:00 08/04/2017 22:00

Guay + Enamorados

Entrades
07/04/2017 22:00 07/04/2017 22:00

Me and The Bees +Yumi Yumi Hip Hop + Negro

Entrades
06/04/2017 21:00 06/04/2017 21:00

Entrades exhaurides!
Cala Vento + Vulk

Entrades
05/04/2017 21:00 05/04/2017 21:00

Nova Data!
Cala Vento

Entrades
02/04/2017 19:30 02/04/2017 19:30

Pësh + XY

Entrades
01/04/2017 21:00 01/04/2017 21:00

Luthea Salom

Entrades
31/03/2017 22:00 31/03/2017 22:00

Ran Ran Ran + L’Eix del Mal DJs

Entrades
30/03/2017 21:00 30/03/2017 21:00

Betunizer + The Waterparties

Entrades
24/03/2017 22:00 24/03/2017 22:00

Espaldamaceta

Entrades
23/03/2017 21:00 23/03/2017 21:00

Viva Belgrado + The Tidal Sleep + Please Wait

Entrades
21/03/2017 20:30 21/03/2017 20:30

Pow Wows + Les Atxes + The Missing Leech

Entrades
18/03/2017 22:00 18/03/2017 22:00

Degraey + Your Grace

Entrades
17/03/2017 22:00 17/03/2017 22:00

Valentí + Súper Gegant + Rombo Dj’s

Entrades
16/03/2017 21:00 16/03/2017 21:00

Ramon Aragall

Entrades
11/03/2017 22:00 11/03/2017 22:00

Paralelo + Todesfuge + Cønjuntø Vacíø (dj set)

Entrades
10/03/2017 22:00 10/03/2017 22:00

Lidia Damunt + Hidrogenesse dj’s

Entrades
09/03/2017 21:00 09/03/2017 21:00

Bad Gyal 1r Aniversari

Entrades
04/03/2017 22:00 04/03/2017 22:00

Fighter Pillow + Las Ruinas

Entrades
03/03/2017 22:00 03/03/2017 22:00

Curtcircuit: Nico Roig + Animal Vegetal

Entrades
25/02/2017 22:00 25/02/2017 22:00

Monopol + Vanhouten

Entrades
25/02/2017 00:00 25/02/2017 00:00

Atrapado en el Club presenta: CARNAVAL INCONGRUENTE

Entrades
24/02/2017 22:00 24/02/2017 22:00

Will Spector y los Fatus + Critters

Entrades
18/02/2017 21:00 18/02/2017 21:00

Guerrera + Grated

Entrades
17/02/2017 22:00 17/02/2017 22:00

Curtcircuit: Hidrogenesse versus Doble Pletina Entrades exhaurides!

Entrades
16/02/2017 21:00 16/02/2017 21:00

E

Entrades
11/02/2017 22:00 11/02/2017 22:00

Audacity

Entrades
10/02/2017 22:00 10/02/2017 22:00

Estúpida Erikah

Entrades
03/02/2017 22:00 03/02/2017 22:00

Ronda: Melange + Matagalls

Entrades
28/01/2017 22:00 28/01/2017 22:00

Los Ramblings + PANE

Entrades
27/01/2017 22:00 27/01/2017 22:00

Mujeres + Aliment

Entrades
21/01/2017 16:09 21/01/2017 16:09

Súper Gegant + Les Cruet
BeGood

Entrades
20/01/2017 16:05 20/01/2017 16:05

Her Little Donkey + Waterparties
BeGood

Entrades
20/01/2017 15:58 20/01/2017 21:00

Her Little Donkey + Waterparties
BeGood

Entrades
14/01/2017 21:00 14/01/2017 00:00

Please Wait + Anchord + Bullitt
BeGood

Entrades
12/01/2017 15:31 12/01/2017 15:31

Nothing Places a Sala BeGood
BeGood

Entrades